Viimased uudised

Aare

19 likes, 1 comments3 päeva tagasi

Politsei otsib Ida-Virumaal kodust ära jooksnud 15-aastast poissi

0 likes, 0 comments4 päeva tagasi

Photos from Kadunud.ee's post

OTSINGU LÕPP. Täna kell 15:30 leidsime koostöös Tuukritööde OÜ, OPEROG vabatahtlike, kohalike elanike ja Pärnu linnavalitsuse hõljuki juhiga Munalaiu sadamas veealuste otsingute käigus 06. veebruaril kadunuks jäänud Aivo. Sihtasutuse Kadunud poolt sügav kaastunne Aivo lähedastele ja sõpradele. Teisipäeval, 13. veebruaril alustasime Munalaiu sadama lähedal 06. veebruaril läbi merejää vajunud sõidukist kadunuks jäänud Aivo sugulaste palvel Aivo otsinguid. Meil on abiks Tallinnast Insenerehituse AS tehnikud sonariga, tuuker Saaremaalt, vabatahtlikud SA Kadunud otsingugrupist OPEROG, Tõstamaa Päästekomando, Pärnu SAR, Pärnu politsei, Pärnu linnavalitsuse poolt hõljuk, Munalaiu sadama töötajad AS-ist Saarte Liinid, kohalikud kalurid, Audru, Seliste, Tõstamaa asulate ja Manija saare elanikud, Maria turismitalu, Lääneranna vallavalitsus. Meie otsingupäevad jääl ja jää all on täpselt nii pikad, kui me teha jaksame, eile lõpetasime öösel kell 01:00. Miks?..

43 likes, 8 comments6 päeva tagasi

Politsei palub abi 29-aastase Arno leidmisel

1 likes, 0 comments2 nädalat tagasi

26. jaanuari öösel Saku alevis kadunud proua Hilja on leitud. Sügav kaastunne Hilja lähedastele ja sõpradele. TÄHELEPANU! Palume kõigi heade inimeste abi selgitamaks välja 69-aastase Hilja asukoht. Hilja lahkus ööl vastu 26. jaanuari oma Harjumaal, Saku alevis asuvast kodust ja jäi teadmata kadunuks. Hilja on 164 cm pikk, kõhna kehaehitusega ja õlgadeni tumedate juustega. Tal võib seljas olla tumesinist värvi kampsun ning jalas valget värvi tagant lahtised sussid. Tal ei ole kaasas mobiiltelefoni ja dokumente. Politsei teatel täna öösel kella kolme paiku teavitas Hilja abikaasa Häirekeskust, et 69-aastane naine on lahkunud kodust ning tema asukoht on teadmata. Hilja võis lahkuda kodust ajavahemikul 19.00 kuni 00.00. Politseinikud alustasid koheselt piirkonnas otsinguid, kuhu kaasati koerapatrull, Päästeamet ja Hilja sugulased. Kahjuks on seni otsingud olnud tulemusteta. Palume kõigil, kes on kirjeldusele vastavat fotol olevat naist näinud alates eile õhtust Saku..

5 likes, 16 comments3 nädalat tagasi

Tallinnas BLRT territooriumil kadunuks jäänud mees leiti surnuna

0 likes, 1 comments3 nädalat tagasi

Trollisõidul ekselnud tüdruk jõudis tänu appi tulnud võõrale õnnelikult koju

32 likes, 0 comments3 nädalat tagasi

HEAD UUDISED! Narva politsei teatel on Aleksandr leitud, elus ja terve! SA Kadunud poolt suur-suur aitäh kõigile, kes otsimiskuulutust jagasid ja kes Aleksandrit Narvas otsida aitasid! Narva politsei palub inimeste kaasabi selgitamaks välja 63-aastase Aleksandri asukohta. Aleksandr lahkus eile, 17.jaanuari õhtul kella 21:00 paiku Narvas hooldekodust ja pole senini naasnud. Aleksandr on ligikaudu 177 cm pikk, turske kehaehituse ja hallide juustega. Seljas on tal tumedat värvi jope ja peas kannab ta nokamütsi. Oma tervisliku seisundi tõttu ei pruugi Aleksandr toimuvat adekvaatselt tajuda ning ümbruses orienteeruda, mistõttu võib tema elu ohtu sattuda. Kõigil, kellel on informatsiooni mehe asukoha kohta või on teda alates eilsest õhtust näinud, palume sellest teada anda Narva politseist tagaotsimiste telefonil 5196 7060, lühinumbril 112 või sihtasutuse Kadunud 24/7 töötaval nõustamistelefonil. SA Kadunud poolt tagatakse helistajale soovi korral tema anonüümsus. Vene keeles:..

1 likes, 1 comments1 kuu tagasi

HEAD UUDISED! Politsei tuvastas Urseli asukoha ning ta on elus ja terve! Täname kõiki kes teadet jagasid, nii politseile kui meile helistasid ja sellega Urseli leidmisele kaasa aitasid! Täname kõiki, kes teadet jagasid ja Urseli leidmisele kaasa aitasid. Palume abi selgitamaks Ida-Virumaal, Kohtla-Järvel 2017.aasta 28.detsembril teadmata kadunuks jäänud 54-aastase Urseli asukohta. Ursel on 175 cm pikk, kõhna kehaehitusega, tal on pikad helepruunid juuksed ja kadumise ajal oli ta kergelt habetunud. Jalas on Urselil tumedat värvi püksid ning seljas tumedat värvi kasukas. Urselil on kaasas portfell koos dokumentidega ja tumedat värvi kott. Peale seda, kui Ursel 28.detsembril lahkus Kohtla-Järvel Ahtme linnaosas asuvast meditsiiniasutusest, pole temaga hetkel teadaolevalt keegi Urseli tuttavatest temaga kontakti saanud. Ursel ei naasnud oma koju Kohtla-Nõmmel ning tema tervislik seisund ja hetke asukoht on teadmata. Urseli kadumise kohta tehti teade politseile 16.jaanuaril 2018…

2 likes, 1 comments1 kuu tagasi

Tallinnas kadunud soomlase otsingud jätkuvad kolme riigi vabatahtlike ühistööna

7 likes, 0 comments1 kuu tagasi

Vanemad uudised