Viimased uudised

Politsei otsib Antsla vallas kadunud meest

0 likes, 0 comments1 tund tagasi

Politsei otsib Viljandimaal kadunud 46-aastast Robi

2 likes, 0 comments6 päeva tagasi

Photos from Kadunud.ee's post

Maris Tsepuritis on leitud. Meie kõigi kaastunne Marise lähedastele ja sõpradele. Aitäh kõigile, kes aitasid Marise otsimisele teadet jagades ja meile helistades kaasa. TÄHELEPANU! Alates 18. juunist on kadunud Lätis 23-aastane noormees Maris Tsepuritis, kes ühe versioonina võis liikuda Eestisse. Noormees on 180 cm pikk, kõhna kehaehitusega, eriliseks tunnusmärgiks on vasakul käel olevad tätoveeringud (lisatud fotodel). Palume kõigil, kes märkavad kirjeldusele ja fotodele vastavat noormeest, anda sellest teada Läti vabatahtliku otsinguorganisatsiooni Bezvests telefonil +371 22 084 084 või Läti politsei telefonil +371 110. Rohkem infot: https://www.facebook.com/bezvests.lv/posts/1777207582368649 ja http://rus.delfi.lv/news/daily/criminal/iz-doma-na-velosipede-uehal-i-propal-bez-vesti-23-letnij-muzhchina.d?id=50170607 Samuti palume kõigil, kes on alates 18. juunist eelpool kirjeldatud Marist näinud, teavad infot tema liikumistest või tema praegusest asukohast, anda sellest..

2 likes, 2 comments2 nädalat tagasi

KatrinAlert

HEAD UUDISED! Politsei teatel on Jaanika leitud, elus ja terve! Kadunud SA tänab kõiki Jaanika otsimisteate jagajaid ja meile helistajaid!

7 likes, 1 comments2 nädalat tagasi

HEAD UUDISED! Politsei teatel on Jüri leitud ja temaga on kõik korras! Politsei tänab kõiki, kes Jüri otsimisteadet aitasid jagada! TÄHELEPANU! PALUME KÕIGI HEADE INIMESTE ABI! Palume kõigi inimeste kaasabi selgitamaks 72-aastase Jüri asukohta. Eile õhtul läksid Jüri ning tema abikaasa Tallinnas Kalmistu tee ja Liivametsa risti asuvasse metsa marjule. Täna hommikul teatas mehe abikaasa, et mees on kadunud ning ei ole seni koju naasnud. Jüri on 170 cm pikk, tal on lühikesed hallid juuksed. Tall oli seljas sinist värvi tööjope, musta värvi dressid ja jalas beeži värvi sandaalid. Tal ei ole kaasas dokumente ega mobiiltelefoni. Põhja prefektuuri Lääne-Harju politseijaoskonna välijuht Pirko Pärila sõnul alustasid politseinikud piirkonnas otsinguid kella kuue paiku hommikul. „Oleme suhelnud mehe sugulaste ja tuttavatega ning kontrollinud mehe tuttavate aadresse, kuid tema asukoht on seni teadmata. Otsingutesse on kaasatud vabatahtlikud ja teenistuskoerad,“ rääkis..

17 likes, 1 comments2 nädalat tagasi

TÄHELEPANU, OTSINGU LÕPP! Proua Õieste on leitud! TÄHELEPANU KÕIK HEAD INIMESED TARTUS! Palume kaasabi tuvastamaks eile, 20.juunil Tartus Pikal tänaval oma kodust teadmata suunas lahkunud ja kadunuks jäänud 84-aastase proua Õieste asukohta. Proua Õieste lähedastele teadaolevalt lahkus proua 20. juuni päeval Pikk tänav 90 asuvast korterist ilmselt eesmärgiga käia lähistel asuvas Maxima kaupluses. Koju tagasi ei ole ta seni naasnud. Telefoni tal kaasas ei ole. Teada on, et naisel võib esineda probleeme mäluga, mistõttu võis ta sihi kaotada ja hätta sattuda. 84-aastasel proual on hallid juuksed, mis ta enamasti klambriga soengusse seab. Seljas on tal punase-sinise värvi ruuduline kleit. Proua on senini olnud pigem kodune ning ei ole kuigi kaugele kodust väljas käinud. Kui keegi on pärast 20. juunit kirjeldusele vastavat naist näinud või märkavad Tartus kirjeldusele vastavat prouat, palume sellest teada anda häirekeskuse telefonile 112. Samuti palume kõigil, kes..

5 likes, 4 comments3 nädalat tagasi

HEAD UUDISED! Anne leiti kella 19:00 paiku elusalt ja tervelt! Suur-suur aitäh kõikidele, kes OPEROG otsingugrupi facebooki lehe kaudu said otsingule appi tulla ja kohalikele Kalana ümbruskonna elanikele ja kõigile teistele kes igal viisil otsida aitasid! TÄHELEPANU! PALUME KÕIGI HEADE INIMESTE ABI! Palume kõigi inimeste kaasabi selgitamaks 68-aastase Anne asukohta, kes lahkus lähedaste sõnul eile, 18. juunil oma kodust Põltsamaa vallas Kalana külas koos ROHELIST värvi universaalkerega sõiduautoga FORD FOCUS, mille registrimärk on 273 TKR ja on sellest ajast teadmata kadunud. Anne on 170 cm pikk, tal on lühikesed hallikad juuksed. Hetkel pole teada, mis Annel kodust lahkudes seljas oli. Palume kõigil, kes märkavad kirjeldusele ja fotole vastavat naist või sõiduautot, anda sellest teada hädaabinumbril 112 või Põltsamaa piirkonnapolitseinik Ivo Saarela telefonil 5235097. Samuti palume kõigil, kes on alates 18. juunist eelpool kirjeldatud Annet või rohelist värvi universaalkerega..

19 likes, 4 comments4 nädalat tagasi

Lootus ei sure kunagi Käisin eile Siseministeeriumis siseauditi osakonna ettepanekul andmas edasi meie nägemust vajalike muudatuste osas õigusloomes ja väljakutsetest politseinike ja vabatahtlike töö efektiivsemaks muutmiseks kadunud inimeste otsingutel. Ma olen väga tänulik üle pika aja sellise võimaluse eest! Alates 2016 aasta algusest, kui Kadunud SA poolt Riigikogu õiguskomisjonis minu ja Rauno poolt esitasime kahel koosolekul meiepoolsed ettepanekud politseinike töö efektiivsemaks muutmiseks, ei ole tänaseni keegi ametnikest neid suutnud ellu viia. Nüüd on lootus, et saame need jällegi ministeeriumisse lauale. Mis need on, millest me järjekindlalt räägime, kuni meid lõpuks kuulda võetakse? Mis politseiga asjaajamises head on, küsiti esmalt minult. Palju on head, mis meile paistab, kõike ei mahu siia kirjutada, aga kui välja tuua, siis see puudutab eelkõige neid politseinikke, kes on patrullis, kes on välijuhtidena vahetuses ja kes on jälitajatena tööl…

46 likes, 0 comments1 kuu tagasi

KatrinAlert

HEAD UUDISED! Politsei teatas, et Kersti on leitud, elus ja terve! Suur tänu kõigile Kersti otsimisteate jagajatele!

10 likes, 4 comments1 kuu tagasi

HEAD UUDISED! Politsei teatel on Nadezhda leitud ja lähedaste hoole all! Aitäh kõigile Nadezhda otsimisteate jagajatele! TÄHELEPANU! PALUME KÕIGI HEADE INIMESTE ABI! Palume kõigi kaasabi selgitamaks 76-aastase Nadezhda asukohta, kes lahkus täna, 13. juuni hommikul Tallinnas Merelahe teel asuvast öömajast ja on sellest ajast teadmata kadunud. Nadezhda on 160 cm pikk ja keskmise kehaehitusega. Tal on hallid lühikesed juuksed. Kadunud naisel on seljas roosat värvi kootud jakk, jalas tumedat värvi laiad mustrilised püksid. Nadezhda ei pruugi tema tervisliku seisundi tõttu ümbritsevat adekvaatselt tajuda. Palume kõigil, kes märkavad kirjeldusele ja fotole vastavat naist, anda sellest teada politsei hädaabinumbril 112. Samuti palume kõigil, kes on alates 13. juunist eelpool kirjeldatud Nadezhdat näinud, teavad infot tema liikumistest või tema praegusest asukohast, anda sellest teada Kadunud SA 24/7 infotelefonile 661 6776. Vajadusel garanteerime teatajale anonüümsuse. Suur..

6 likes, 2 comments1 kuu tagasi

Vanemad uudised